JB Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JB Fan Club

Justin Bieber fanlarının buluşma noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!!

YazarMesaj
bircocukluktravması
Admin
Admin
bircocukluktravması

Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!! Empty
MesajKonu: Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!!   Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!! EmptyPerş. Ocak 27, 2011 7:02 pm

Evet arkadaşlar justinda üstsüz fotoğraflar ünvanına katılmış durumda vatana millete hayırlu uğurlu olsun.!! Amin.

Bilindiği üzere Selena Gomez ile ismi anılıyor çıkıyorlar mı çıkmıyorlar mı bilinmez ama şu kesin aralarında birşey var.Onlar hala arkadaşız kardeşiz deyip dursunlar Justin Modacısından -Sevgilime seksi fotoğrafımı yollayacağım fotoğrafımı çeker misin? bile demiş. Modacısı bu konuda -Sevgilime fotoğrafımı yollıyacağım dedi ama sevgilisinin kim olduğunu söylemedi demiş. Söylese zaten inme inerdi bana...

Bu haber doğru mudur bilinmez arkadaşlar ama var birşeyler hissediyorum.. Very Happy
Ama şöylede bir durumu göz ardı etmeyelim yurtdışı magazini Türkiyeden beter dedikodu üsttüne dedikodu üretebilirler bir fotoğraftan hamile,nişanlı ve evli yapabilirler adamı!!!

Ve Fotoğraflar Söz Sizde..

Justin Açık Konuşmak Gerekirse Canım Şunu Söylemek İsterim. Sen Seksi Değilsin Hacı Senin Kaslar Daha Olmamış Bile Ki. Daha Ergensin Yaşın İlerlesin Baklavaların Meydana Çıksın Hele O Zaman Taş Olacaksın. Alınma Bana Canım Ama Gerçekler Acıdır Boşuna Dememişler. Seni Severim Hatta Senin İçin Site Bile Açtım Ama Görünen Köy Klavuz İstemiyor Yani..

Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!! 16402213080689365368110

Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!! 16459517440917926842812

Bakınız cidden fotoğrafını çektirtiyor kadına!!Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!! 16791717440998260168112

Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!! 18019017440954926839112

Justin Bieber Sevgilisne Üstsüz Fotoğrafını Yolladı!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber
» Justin Bieber 1
» Justin Bieber ve KAS.
» Justin Bieber kas
» Justin Bieber CSI.