JB Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JB Fan Club

Justin Bieber fanlarının buluşma noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Justin Bieber: İflah Olmaz Bir Romantiğim!

YazarMesaj
ChoCoLaTe~
Admin
Admin
ChoCoLaTe~

Justin Bieber: İflah Olmaz Bir Romantiğim! Empty
MesajKonu: Justin Bieber: İflah Olmaz Bir Romantiğim!   Justin Bieber: İflah Olmaz Bir Romantiğim! EmptySalı Ocak 25, 2011 9:39 pm

Justin Bieber hayalindeki mükemmel birliktelikle ilgili olarak açıklamalarda bulundu ve tahmin edildiği gibi ışıltılı olmaktan uzak, bir ilişkide çok sıradan beklentileri olduğunu sözlerine ekledi.

Disney yıldızı Selena Gomez ile çıktığı dedikoduları yayılan Justin, 2009 yılında keşfedildikten sonra gezegenin en varlıklı genç sanatçısı haline geldi. Ama Justin pahalı hediyelerin yerine daha geleneksel olan romantik jestleri seçtiğini söylüyor.

“Çok romantiğim. Çiçek vermeyi seviyorum. Örneğin sevgilimle gökyüzünde balon ile gezmeyi seviyorum. Ne kadar havalı değil mi? Erkek arkadaşlarım arasında sanırım ilk kez ben öpüştüm. 10 dolarına iddiaya girmiştik ve ben fırsatı kaçırmadım. İlk öpücüğüm dans ederken gerçekleşti. Kız arkadaşım da bana karşılık verdi. Çok şanslıydım!”

Justin Bieber: İflah Olmaz Bir Romantiğim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber
» Justin Bieber 1
» Justin Bieber ve Müslümanlık.
» Justin Bieber kas
» Justin Bieber CSI.